×
oczyszczanie powietrza

Zadbajmy o jakość naszego powietrza!

O tym, że jakość powietrza w naszym kraju, a w szczególności w dużych miastach nie jest rewelacyjna, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Codziennie przecież słyszmy kolejne apele o to, aby o powietrze zadbać, gdyż normy smogowe często są przekraczane kilkadziesiąt razy.

Wpływ zanieczyszczonego powietrza na nasz organizm jest fatalny, wpływa ono bowiem niezwykle destrukcyjnie na nasze drogi oddechowe, gdzie może powodować astmę, raka płuc, przewlekłą chorobę płuc, problemy z oddychaniem, niewydolność oddechową, przewlekłe zapalenie oskrzeli. Podobnie destrukcyjnie zanieczyszczone powietrze wpływa również na układ krwionośny, gdzie może powodować nadciśnienie tętnicze, a w skrajnych przypadkach doprowadzić nawet do zawałów serca.

Fatalny stan powietrza ma również niezwykle niekorzystny wpływ, jeśli mówimy o układzie nerwowym. To w nim mogą następować problemy z pamięcią i koncentracją, czy nawet stany depresyjne. Na ogólny stan powietrza mamy niewielki wpływ, jednak możemy sprawić, że jego jakość w naszych mieszkaniach ulegnie znaczącej poprawie.

Oczyszczacz powietrza

Wybawieniem dla nas może być oczyszczasz powietrza Biolife. Odświeżacz Biolife jest po prostu stworzony dla alergików, gdyż filtruje z powietrza do 99,97% alergenów takich jak pyłki, kurz, roztocza, czy sierść zwierząt. Jego czujnik na bieżąco informuje o stężeniu cząstek PM2,5. Sam oczyszczacz informuje również na bieżąco o obecnym stanie powietrza w naszym mieszkaniu. Reasumując, jeśli zależy nam na stanie naszego powietrza w mieszkaniu, cenimy sobie profesjonalne rozwiązania, to oczyszczasz powietrza Biolife będzie dla nas świetnym rozwiązaniem.

One thought on “Zadbajmy o jakość naszego powietrza!

  1. Cool blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A theme like yours with a few simple adjustements would really make my blog stand out. Please let me know where you got your design. Thanks a lot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.